Aksident në Lipjan, lëndohen shtatë persona – Lajmi.net
Aksident në Lipjan, lëndohen shtatë persona
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 17:22, 8 November 2018
Foto ilustruese
Në një aksident mes dy veturave kanë mbetur të lēnduar shtatë persona.

Lajmin për Lajmi.net e ka konfirmuar Komandanti i Trafikut në Prishtinë,  Milaim Fejzullahu. 

“Në aksident janë përfshirë dy vetura ndërsa kemi 7 persona të lënduar të cilët po trajtohen në QKUK, por nuk bëhet fjalë për lëndime serioze”, është shprehur Fezjullahu./Lajmi.net/ 

Më poshtë Kallxo.com sjell fotografi të aksidentit nga vendi i ngjarjes:

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO