Aksident i rëndë në autostradë (Foto)

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Lajme

25/01/2016 15:25

Në aksidentin e ndodhur në afërsi të Vorës, janë përfshirë një automjet tip “Fiat Doblo” dhe një mjet tjetër tip “Volvo”. Përplasja ka qenë e fortë sa që mjeti tip “Fiat” gati sa ka kaluar trafik ndarësen.

a

aa