Ai mban në kokë një kafaz, çelësin e ka vetëm gruaja e tij – Lajmi.net
Ai mban në kokë një kafaz, çelësin e ka vetëm gruaja e tij
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:54, 12 February 2018
Ai është bërë i famshëm në rrjetet sociale, menjëherë pasi vuri në kokë një kafaz të hekurt.

Kjo sepse burri nga Turqia vendosi të lërë duhanin dhe kjo ishte një mënyrë për ta penguar ta pinte.

Ai vendosi të mbajë kafaz në kokë, ndërsa çelësin e saj e ka vetëm gruaja e tij. Ajo ia hap vetëm kur është koha e ngrënies

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO