Ai e hodhi djalin nga taksi sepse i gjuajti mbeturinat nga dritarja /VIDEO

23:41 | 11 Shtator 2018

Shoferi i taksive në Rusi ka treguar në mënyrë të pazakontë se sa shumë kujdeset për mbrojtjen e mjedisit. Domethënë, ai hodhi një djalosh i cili gjuajti mbeturina nga dritarja e një taksi.

Skena e një të riu që u nxorr jashtë nga një shofer në një kolonë, diku pranë Shën Petersburg është bërë hit në internet, transmeton lajmi.net. Foto tregon se një pasagjer hedh një shishe të zbrazët nga dritarja BMW.

Shoferi menjëherë ndaloi taksi, doli nga ajo dhe e nxori udhëtarin jashtë. Ai e kapi për qafën dhe për pantallona dhe e hodhi atë në tokë. /Lajmi.net/