Agon Amiga, gjatë javës së ardhshme me këngë të re

Reperi i njohur i Labelit Baba Stars, Agon Sylejmani i njohur në publik me nofkën Agon Amiga, gjatë javës së ardhme sjell këngën e tij më të re

ShowBiz

09/05/2015 16:57

Agon Amiga po punon në këngë të re, e siç bëjnë me dije burime të lajmi.net, reperi gjatë javës së ardhme këtë projekt do ta lansojë.

Kënga do të vijë solo dhe do të jetë e plotësuar edhe me videoklip, i cili do të punohet nga Produksioni Max Production, ndërsa kënga është punuar nga Kico&Tourch. Lajmi.net