Afërdita Dreshaj ‘e ndjen’ freskinë (Foto)

Afërdita Dreshaj është relaksuar në ujë në një vend mjaft të bukur.

ShowBiz

08/08/2015 16:50

Afërdita po kalon vikendin në një vend që duket shumë relaksues.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet shumë në formë ndërsa bikinit me ngjyra tregojnë bukuroshen mjaft të freskët, sidomos në vendin ku po qëndron.

Dje Afërdita na ka treguar se është në Tiranë dhe ndoshta është pikërisht kryeqyteti shqiptar ku Afërdita ka gjetur këtë ‘parajsë’./Lajmi.net