Adelina dhe burri i saj biznesmen janë ambientuar në shtëpinë e re të mbuluar me ar – Lajmi.net
Adelina dhe burri i saj biznesmen janë ambientuar në shtëpinë e re të mbuluar me ar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:10, 14 March 2018
Adelina Tahiri dhe burri i saj në të 50-tat, Serjozha Markov veçse kanë hyrë në shtëpi të re.

Dyshja dashurinë e tyre e kanë nisur herët por ndjenjat filluan të rriten akoma më shumë kur vendosi të martohej me një mashkull shumë më të moshuar se ajo, shkruan lajmi.net

Mirëpo pavarësisht kësaj Adelina së fundmi në disa media ka treguar se po ndihet e lumtur dhe se askush nuk mund ta kuptoj se si ndihet pa e provuar vetë.

Bjondina këngëtare po shijon gjithashtu jetën plot luks brenda shtëpisë të mbuluar me ari dhe jashtë saj, ndërsa gjithashtu është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO