Adele do të këndojë ‘live’ këngët e saj më të reja në programin special në BBC

Adele do të këndojë për një orë 'liove' këngët nga albumi i ri "25" në një prgram special në BBC.

ShowBiz

27/10/2015 17:28

Adele po rikthehet fuqishëm.

Ajo ka bërë bujë me këngën më të re me videoklip ‘Hello’ ndërsa tani ka vendosë të shpërblejë fansat me një befasi tjetër.

Adele me zërin e saj të bukur do të këndojë ‘live’ një një emision special në BBC të gjitha këngët e albumit të saj më të re ’25’ i cili do të dalë në  shitje më 20 nëntor, transmeton lajmi.net.

Prezantuesi Graham Norton ka thënë se është i nderuar që është në gjendje të sjellë eventin më të madh muzikor të vitit në BBC.

Programi do të xhirohet më 2 nëntor dhe fansat e interesuar, që sigurisht se do të jenë të shumtë, prej tani mund të blejnë biletat./Lajmi.net

YouTube player