A u prish Labi me Dafina Zeqirin? Përgjigja e tij lë goxha pikëpyetje

Moderatori i njohur, Labinot Gashi i cili ka folur për raportin e tij me Dafina Zeqirin. Labi dhe Dafina kanë pasur një miqësi shumë të mirë, por raporti i tyre thuhet se është prishur kohë më parë, shkruan lajmi.net. Ai është pyetur nga moderatorja për Dafinën, e cila disa javë më parë ka folur për…

ShowBiz

28/02/2024 13:46

Moderatori i njohur, Labinot Gashi i cili ka folur për raportin e tij me Dafina Zeqirin.

Labi dhe Dafina kanë pasur një miqësi shumë të mirë, por raporti i tyre thuhet se është prishur kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Ai është pyetur nga moderatorja për Dafinën, e cila disa javë më parë ka folur për to.

“Nuk du më fol asgjë, nuk du më kometu asgjë, nëse hyjmë sot në Tik Tok, që është postu. Janë ata në fakt që po na shikojnë, që kanë komentu, së ata po tregojnë. Krejt komentuesit po flasin për secilin detaj, kështu që nuk kam nevojë më komentu asgjë më shumë”, ka thënë Labi në atv.

“Nuk e di pse e tha, që nuk kam qenë i sinqertë, e din ajo”, ka shtuar më tej ai. /Lajmi.net/

YouTube player