A po e lufton produksioni lidhjen Luiz-Kiara, ja çfarë pretendon komentuesi i “BBVA”

Të martën u futën tre banorë të ri në “Big Brother VIP Albania”. Keisi, Bledi dhe Tani janë tre banorët që luftojnë për çmimin e madh, shkruan lajmi.net. Një ndjekës dhe komentues i rregullt i “BBVA”, ka publikuar një audio-inicizim, ku flitet për Keisin, e cila me gjasë ka hyrë me mision për të ndarë…

ShowBiz

09/02/2023 11:53

Të martën u futën tre banorë të ri në “Big Brother VIP Albania”.

Keisi, Bledi dhe Tani janë tre banorët që luftojnë për çmimin e madh, shkruan lajmi.net.

Një ndjekës dhe komentues i rregullt i “BBVA”, ka publikuar një audio-inicizim, ku flitet për Keisin, e cila me gjasë ka hyrë me mision për të ndarë Kiarën dhe Luizin.

Në video dëgjohet një vajzë duke thënë se produksioni i ka kërkuar që ajo të i thotë Kiarës nëse është e sigurt me lidhjen e saj me Luizin, dhe se ai mund të ketë dikë jashtë.

Duket se produksioni po e lufton Luizin, teksa ka parë se ai ka mbështetje nga publiku.

Ndryshe, videoja është bërë virale gjithandej./Lajmi.net/

@andreaaaaaaa80 #andreaaaaaaa80 #qorribibes ♬ Epic Music(863502) – Draganov89