A jeni gati? Unikkatil sot publikon këngën e re

Unikkatil është pothuajse reperi më i suksesshëm shqiptar.

ShowBiz

05/05/2022 08:11

Projektet e tij muzikore, pritet me shumë emocione nga fansat e tij të flaktë, shkruan lajmi.net.

E pas shumë kërkesave nga fansat për të lansuar një këngë të re, duket se pritjes i erdhi fundi.

Unikkatil pritet të publikojë sot këngën e tij më të re.

Reperi mbrëmënjoftoi se kënga e re vjen gjatë ditës së sotme, dhe këtë e konfirmoi përmes rrjetit social ‘Facebook’.

‘Nesër pra, a jeni gati?’, ka shkruar ai, duke mos zbuluar më shumë./Lajmi.net/