A e keni vënë re këtë detaj te fotoja e fundit e Ledrit?

Ledri Vula, nuk ka dyshim se është njëri prej reperëve më me stil shqiptar.

ShowBiz

12/03/2019 21:03

Kjo është dëshmuar pothuajse gjithnjë tek veshjet e tij i cili vjen çdo herë e më atraktiv, shkruan lajmi.net.

E në këtë fotografi të fundit, reperi Vula vjen tejet në formë ku në një pjesë të xhaketës së tij shkruan “Brutal”.

Kjo gjë mbase do të iu ketë ikur, por reperi mori komente të ndryshme nga fansat e tij në llogarinë, Instagram.

“Menemadhe”, mbetet kënga e fundit e publikuar nga Ledri në duet me Mc Kreshën dhe Lyrical Son. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu6xTutHCeQ/