“A e kalon dot pishinën tani?”, Luizi vazhdon me komente epike ndaj Ronaldos

Ronaldo vazhdon të komentojë në shumë postime të personazheve publike të cilat dolën nga “BBVA”. “Dramat” po vazhdojnë edhe jashtë katër mureve, shkruan lajmi.net. Fituesi, Luizi duket se ngacmimet me anë të batutave ndaj banorëve të tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri nuk i ka patur veç “në kuadër të lojës”. Ai i…

ShowBiz

06/06/2023 16:42

Ronaldo vazhdon të komentojë në shumë postime të personazheve publike të cilat dolën nga “BBVA”.

“Dramat” po vazhdojnë edhe jashtë katër mureve, shkruan lajmi.net.

Fituesi, Luizi duket se ngacmimet me anë të batutave ndaj banorëve të tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri nuk i ka patur veç “në kuadër të lojës”.

Ai i vazhdon edhe jashtë dhe po tërheq vëmendje me komentet që bën në postimet në rrjetet sociale.

Në videon ku shfaqet dorë për dore me Kiarën, ai mori një koment nga Ronaldo, i cili ishte futur në këtë edicion dy herë, për një periudhë shumë të shkurtër./Lajmi.net/

“Te komentoj pak se kam marr Tick-un blu dhe ka lezet” i shkruan Ronaldo dhe Luizi iu përgjigj me ironi nga një episod i ndodhur brenda shtëpisë së BBV.

“Tani që u bëre me tick blu, a e kalon dot pishinën?” i shkruan Luizi, koment i cili ka marrë mijëra pëlqime./Lajmi.net/