A do të këndojë Remzie Osmani në dasmën e djalit?

Remzie Osmani ka treguar se kush janë artistët që do të këndojnë në dasmën e djalit dhe se a është edhe ajo në mesin e tyre.

ShowBiz

11/03/2019 10:56

Remzie Osmani ishte e ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku foli rreth jetës profesionale dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka zbuluar detaje nga dasma e djalit, dasmë kjo që do të zgjasë plot tre ditë.

Po ashtu, Remzia tregoi edhe se a do të jetë vetëm një artist që do këndojë në martesën e djalit të saj apo më shumë dhe a është në mesin e tyre edhe ajo.

Në videon e mëposhtme mund të mësoni se a do të këndojë Remzie Osmani në dasmë të djalit. /Lajmi.net/

YouTube player