A do jetë Teuta në dasmën e Bleros? E zbulon Afrona

Blero dhe e dashura e tij, Afrona Dika janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.

ShowBiz

03/01/2019 16:34

Ata së fundmi ishin të ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku janë vënë përballë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Me anë të një loje që iu është bërë me disa pyetje mund ta kuptoni se sa mirë njihen në mes vete.

E në pyetjen se a do jetë Teuta në dasmën e Bleros? Afrona jep përgjigjen epike që mund ta dëgjoni në storien e mëposhtme.

Ndryshe, në një intervistë të mëparshme të Bleros, ai bëri të ditur se dyshja do të martohen këtë vit. /Lajmi.net/

YouTube player