Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

70 vjeçarja që peshon rreth 400 kg, nxirret me vinç nga shtëpia (Video)

15:07 | 25 Gusht 2015

Një 70-vjeçare në Nju Jork është nxjerrë me vinç nga dritarja, për shkak të mbipeshës.

Marie Bowman do të shkonte në spital, por nuk e nxinte dera, pasi peshon rreth 400 kilogram.

Ajo tha se do të përpiqet të humbë peshë, pasi është e tmerrshme të mos dalësh dot nga shtëpia.

70-vjeçarja tha se do të jetoj dhe për këtë arsye ka vendosur të dobësohet paksa.