7 artistet shqiptare që nuk sollën projekte muzikore këtë verë?!

22:19 | 29 Gusht 2018

Vera ka qenë mjaft e bujshme për disa artistë të estradës e disa prej tyre nuk u ‘lodhën’ edhe aq shumë.

Ndonëse një pjesë e madhe publikuan këngë dhe hite tejet të pëlqyera ka edhe prej atyre artisteve shqiptare që nuk sollën asgjë të re, shkruan lajmi net.

Madje, ato nuk ishin aktive edhe në mbrëmje muzikore prej të cilave nuk ka dyshim se kanë edhe përfitime të mëdha.

Emisioni ‘Mirage’, që është prodhim i lajmi net, ka përcjellur nga afër 7 këngëtare që nuk u aktivizuan këtë sezonë.

Se cilat janë ato dhe përse nuk ishin aktive i mësoni në rubrikën e mëposhtme. /Lajmi.net/