50 milionë për “Live it Up” nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam

Këngëtarja Era Istrefi është zëri i Kampionatit Botëror "Rusia 2018".

ShowBiz

24/06/2018 11:33

Kënga mban titullin “Live it Up”, ndërsa Era e këndon bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, shkruan lajmi.net.

Ka dy javë prej kur ky projekt është publikuar në kanalin YouTube i shoqëruar me videoklip dhe ka arritur të klikohet mbi 50 milionë herë.

Kënga dëgjohet në çdo ndeshje gjatë Kampionatit, ndërsa kjo konsiderohet arritje e madhe për Erën.

Kujtojmë që Era do të perforojmë live në finalen e Kampionatit Botëror, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam. /Lajmi.net/

YouTube player