Ndeshje e çmendur, City kalon në epërsi kundër Realit pas barazimit

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt. Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 3:2 si mysafir i Real Madridit, përmes golit të shënuar nga Josko Gvardiol. Gvardiol shënon në minutën e 71’ për 3:2. Golin e gjeni më poshtë.…

Sport

09/04/2024 22:40

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 3:2 si mysafir i Real Madridit, përmes golit të shënuar nga Josko Gvardiol.

Gvardiol shënon në minutën e 71’ për 3:2.

Golin e gjeni më poshtë.