“Je e vetmja dashuri”, nga Getinjo dhe Ana publikohet të premten

Getinjo dhe Ana kanë krijuar një këngë brenda “Big Brother VIP Kosova”. Kjo këngë u bë virale dhe u pëlqye shumë nga publiku, shkruan lajmi.net. E pas daljes së tyre nga ky format, kënga po vjen edhe e kompletuar. Dyshja kanë punuar lidhur me projektin dhe tashmë është data e publikimit. “Je e vetmja dashuri”,…

ShowBiz

31/01/2023 16:38

Getinjo dhe Ana kanë krijuar një këngë brenda “Big Brother VIP Kosova”.

Kjo këngë u bë virale dhe u pëlqye shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

E pas daljes së tyre nga ky format, kënga po vjen edhe e kompletuar.

Dyshja kanë punuar lidhur me projektin dhe tashmë është data e publikimit.

“Je e vetmja dashuri”, publikohet të premten e kompletuar me videoklip./Lajmi.net/