Heidi Baci takon babain e saj: Nuk respekton urdhrin e ‘Vëllait të Madh’

Një surprizë e veçantë i është bërë Heidi Bacit. Asaj i ka ardhur babai i saj me të cilin janë përqafuar edhe pse Heidi mori urdhër nga ‘Vëllai i Madh’ që të mos lëvizë, shkruan lajmi.net. Babai i saj u shpreh që është krenar për të dhe për qytetarinë që treguar në këta muaj. Ata…

ShowBiz

25/05/2024 22:41

Një surprizë e veçantë i është bërë Heidi Bacit.

Asaj i ka ardhur babai i saj me të cilin janë përqafuar edhe pse Heidi mori urdhër nga ‘Vëllai i Madh’ që të mos lëvizë, shkruan lajmi.net.

Babai i saj u shpreh që është krenar për të dhe për qytetarinë që treguar në këta muaj.

Ata gjithashtu kanë parë bashkërisht videoklipin me të gjithë eksperiencën që ka kaluar finalistja aty.

Ndërkohë, Heidi është në një garë me Julin për ta prekur ‘podin’ e finales./Lajmi.net/

YouTube player