13 vjeçari nga Vushtrria kërkon ndihmën tuaj – Lajmi.net
13 vjeçari nga Vushtrria kërkon ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 15:45, 17 November 2017
Nxënësi 13 vjeçar Suad Rrustemi, vuan nga sëmundja e zemrës.

Ai  ka problem me valvulat e zemrës që i bije stenozë (ngushtim) të valvulave të zemrës.

Babai i tij Xhemajl Rrustemi nga Vushtrria në pamundësi për të dërguar djalin, Suadin, jashtë vendit po kërkon ndihmë që të mbledhim të holla dhe t’i mundësojmë shumën e nevojshme, që të dërgoj djalin e tij për shërim në Turqi, në kohë sa më të shkurtër.

Më poshtë keni të dhënat ku ju mund të ndihmoni.

Nr i llogarisë: 1707003033708864 NLB BANK

Telefon: +37744399101

23730615_10210471249913558_595949750_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO