Luana shfaqet gjysmë e zhveshur në episodën e re të “Thuaje”

ShowBiz

23/06/2022 20:53

Ka kohë që moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca ka filluar projektin e saj “Thuaje” .

Në episode të këtij projekti Luana ndan me publikun jetën dhe historitë e saj personale, shkruan lajmi.net

Ndërsa së fundmi në një postim në rrjetin social Instagram është shfaqur gjysme e zhveshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

“A me ra…katin e parë kur dojnë me ta rrëzu?”, ishte mbishkrimi i Luanes.

Në këto imazhe artistja shqiptare vë në pah format trupore. /Lajmi.net/