Ja kush është finalisti i dytë që u largua nga gara për çmimin e madh

Që kur filloj spektakli i sotëm i Big Brother vazhdimisht ndodhen surpriza. Në fillim u largua Meriton Mjekiqi si më pak i votuari, e më pas u zbuluan ndryshimet që janë bërë për këtë finale në krahasim me edicionet e tjera, shkruan lajmi.net. Moderatori Ledion Liço i njoftoj finalistët mbetur se dy nga dy do…

ShowBiz

26/05/2024 00:10

Që kur filloj spektakli i sotëm i Big Brother vazhdimisht ndodhen surpriza.

Në fillim u largua Meriton Mjekiqi si më pak i votuari, e më pas u zbuluan ndryshimet që janë bërë për këtë finale në krahasim me edicionet e tjera, shkruan lajmi.net.

Moderatori Ledion Liço i njoftoj finalistët mbetur se dy nga dy do të dërgohen në një televotim tjetër.

U hap televotimi i parë dhe gjithashtu edhe u mbyll në mes Julit dhe Heidit, ku kjo e fundit largua nga gara për çmimin e madh.

Ndërsa Juli është finalisti i parë që prek ‘podin’ e finales.

Ndërkaq, në garë janë edhe Egla dhe Romeo, ku njëri nga ta do t’i bashkohet me pas Julit.

Kujtojmë se fituesi do t’i fitoj 100 mijë euro./Lajmi.net/

YouTube player