11 vjeçarja bën chat me djem më të vjetër në internet, kur e zbulojnë prindërit, e… – Lajmi.net
11 vjeçarja bën chat me djem më të vjetër në internet, kur e zbulojnë prindërit, e…
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:00, 20 February 2018
Një 11 vjeçare kishte filluar prej kohësh të bisedojë me djem në moshë më të rritur në internet.

Prindërit e saj fatkeqësisht nuk kishin ide se për çfarë bëhej fjalë në internet, gjithashtu as se çfarë bënte vajza e tyre, shkruan lajmi.net

Në momentin që e zbuluan, reagimi i tyre ishte i menjëhershëm. Babai e ftoi këshilluesen për familje dhe menjëherë nisi seancën e ‘qetësimit’ të situatës.

Se çfarë ndodhi më tej, shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO