1 milion për ‘Zhurmë’ të Fifit, kënga pretendente për ta fituar ‘Këngën Magjike’

Nuk ka klip.

ShowBiz

09/11/2017 17:38

Por, kjo nuk është mungesë në suksesin e këngës ‘Zhurmë’ të këngëtares Fifi, e cila tashmë ka kaluar shifrën e 1 milion klikimeve në Youtube,  shkruan lajmi.net

Me këtë projekt muzikor,  ajo është prezantuar në festivalin ‘Kënga Magjike’ dhe me interpretimin e mrekullueshëm, mori zemrat e secilit që gjen veten në këtë këngë.

Vokali i Fifit u vlerësua shumë dhe nga komentet që po merr, ajo është pretendente për ta fituar çmimin e parë, pasi është kënga më e mirë garuese.

Duke e kënduar me shumë emocion, Fifi solli një frymë të re në këtë festival, prandaj urojmë që të fitojë, sepse e meriton!/Lajmi.net/

YouTube player