1 her – Blero ft. SoulKid – Teksti i këngës – Lajmi.net
1 her – Blero ft. SoulKid – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 23:59, 8 March 2016
Blero dhe SoulKid vijnë në bashkëpunim në këngën "1 her", teksti është shkruar nga SoulKid ndërsa muzika është punuar nga Prygo.

SoulKid:
A është vonë
Ti tregom
Qa muj me bo unë
Që ti me harru
Ooo.. veç një herë
Ti kthehu kthehu veç 1 her
Ti prekëm mu edhe 1 her
Unë e ti edhe 1 her
Jetën kthema veç 1 her
po du me t’pas edhe 1 her

Blero:
E di kam faj veç unë jom ai që t’ka lënduar
Ta kisha dit sytë e mi t’kishin pa veç ty
tash n’mendje më rri

A i bën me atë krejt çka bënim une e ti
Tregom mua
Mënyra si ti e mban e shtrëngon a thu e ndin si mu
E di që emrin tim ja thua
Zemrës tënde, por jemi, jemi e kaluar..

SoulKid:
Se unë t’dhash shumë pak
Kur ishim bashkë
Dhash tepër pak
Vet jom tash
A thu ku je po du me t’kthy edhe 1 her
Ti kthehu kthehu veç 1 her

Blero:
E sa shumë netë unë veç ty të kam ëndrruar
Edhe pse shkove më të e sje me mua ktu
Unë ende të du
Mdhem kur e mendoj se me një tjetër m’ke n’drru
Tregom mua
Mënyra si ti e mban e shtrëgon
A thu e ndin si mu
E di që emrin tim ja thua
Zemrës tënde, por jemi, jemi e kaluar…

SoulKid 2x
Se unë t’dhash shumë pak
Kur ishim bashkë
Dhash tepër pak
Vet jom tash
A thu ku je po du me t’kthy edhe 1 her
Ti kthehu kthehu veç 1 her. /Lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO