Antonela bezdiset nga Claudio: Nuk kam interes për të, kam dikë jashtë

23:47 | 8 Dhjetor 2021

Cludio është banori i fundit që së bashku me Big Mamën janë futur brenda shtëpisë së famshme ‘BBV’-së.

Ai pas hyrjes së tij brenda, ka shprehur një pëlqim për Antonelën, shkruan lajmi.net.

Por Antonela nuk po ndihet edhe aq mirë nga ky afrimitet i tij. Ajo i ka sqaruar Beniadës që ka dikë që e ka njohur jashtë dhe nuk ka interes për të.

Antonela gjithashtu u shprehë se po ndihet në siklet nga pëlqimi i tij.

Në anën tjetër Beniada e ka këshilluar Antonelën që mos ta merr me stresë, pasi është shumë normale që mos të të pëlqej dikush.

Antonela është banorja që ka bërë lëmsh të gjithë me debatet e saj aty brenda./Lajmi.net/