ZYRTARE: Barcelona zbulon lajmin e madh para ndeshjes me Espanyolin – Lajmi.net
ZYRTARE: Barcelona zbulon lajmin e madh para ndeshjes me Espanyolin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:43, 9 September 2017
Katër përforcimet e afatit kalimtar të verës, Deulofeu, Paulinho, Semedo dhe Dembele janë ftuar në ekipin e Barcelonës për derbin e Katalonisë kundër Espanyolit.

Lista e futbollistëve të Barcelonës: 

Ter Stegen, Cillessen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio, A. Iniesta, Suárez, Messi, Dembélé, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, André Gomes and Umtiti.

Fjalët kyçe: . Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion