Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare – Lajmi.net
Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:58, 9 November 2018
Zanfina Ismaili ka qenë mysafire sonte (e premte) në emisionin e shoubizit "Mirage".

Zanfina Ismaili në intervistën dhënë për “Mirage”, ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kujtoj kohët e para të fillimit të karrierës në muzikë si dhe tregoi se me çka u përball gjithë këto vite.

Po ashtu, Zanfina për herë të parë ka folur për lidhjen e saj 11 vjeçare, duke dhënë detaje që nuk i kemi ditur.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Zanfina. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO