YouTube vjen me risi – Lajmi.net
YouTube vjen me risi
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 8:47, 8 August 2017
YouTube ka shtuar një veçori, e cila nuk ka qenë në të gjithë këtë kohë pjesë e kësaj platforme, bëhet fjalë për shkarkimin dhe më pas dëgjimin e këngëve offline.

Opsioni i vetëm i YouTube në këtë fushë ishte një “mixtape offline” e krijuar automatikisht, e cila u krijua bazuar në historinë e mëparshme të dëgjimit.

Por ky opsion nuk është i hapur për të gjithë përdoruesit, vetëm nëse jeni parapagues i YouTube Red, platforma ju lejon të zgjidhni çfarë të ruani për dëgjimin ose shikimin offline, mund të zgjidhni ndonjë këngë ose album për të shkarkuar.

Gjithashtu keni mundësi për të zgjedhur nëse doni të ruani vetëm audio, video SD ose video HD (kur është e mundur).

Fjalët kyçe: Youtube

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble