VIDEO për të mos u humbur/ Shihni sa vuan Rama për të tërhequr vëmendjen e liderëve të NATO-s – Lajmi.net
VIDEO për të mos u humbur/ Shihni sa vuan Rama për të tërhequr vëmendjen e liderëve të NATO-s
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 15:22, 12 July 2018
Si vend anëtar i NATO-s, Shqipëria ka marrë pjesë në samitin e organizuar këto ditë në Bruksel.

Shqipëria është përfaqësuar nga kryeministri, Edi Rama dhe shpura e tij.

Por kjo video që do të shihni më poshtë, tregon të vërtetën e takimeve të Edi Ramës dhe fotot e publikuara nga ai me plot propagandë,  se gjoja ka zhvilluar takime të suksesshme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO