Vetulla në formë të valëve, trendi më i ri (Video) – Lajmi.net
Vetulla në formë të valëve, trendi më i ri (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 15:03, 6 September 2017
Gjëra të reja po dalin çdo ditë në treg, mirëpo vetullat në formë të valëve po bëjnë bujë kudo, shkruan lajmi.net

A do të vendosnit të provonit trendin e ri dhe të çuditshëm që ka bërë bum në instagram?

Çfarë mendoni?

Shikojeni deri në fund dhe do të shihni se si janë reagimet e njerëzve kur shohin vetulla të tilla. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper