Vendi ‘i mallkuar’ për seks – Lajmi.net
Vendi ‘i mallkuar’ për seks
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 16:36, 7 July 2017
Japonia është e njohur për kulturën e saj seksuale dhe është zbuluar se marrëdhëniet mes çifteve janë çdo ditë e më shumë në rënie.

Japonia është e njohur për kulturën e saj seksuale dhe është zbuluar se marrëdhëniet mes çifteve janë cdo ditë e më shumë në rënie.

Shumë të rinj kanë një mënyrë jetese ku mungon plotësimi i nevojave fizike, edhe pse aty është ndërtuar ‘Hoteli i Dashurisë.’

“Ka shumë meshkuj si unë që janë të frikësuar nga femrat. Ne jemi të frikësuar nga ideja e injorimit,” – tha komediani Ano Matsui.

Sipas një studimi të bërë së fundmi, 40% e femrave të moshës 18-34 janë të virgjëra. Disa mendojnë se pornografia është përgjegjëse për nxitjen e dëshirave seksuale që kanë të rinjtë.

Ndërsa të tjerë thonë se marrëdhëniet janë kufizuese në mendimet apo opinionet e njerëzv, si një 24-vjecare që thotë: “I dashuri mund të më kufizojë lirinë time, unë nuk e dua këtë.” /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Japoni, seks, Vend i mallkuar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble