Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë – Lajmi.net
Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë
Autori: Lajmi.net Lajme 10:52, 4 September 2018
Për shkaqe ende të panjohura, një person është gjetur dje në rrugën “Sami Gashi” në Mitrovicë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia në raportin zyrtar ka njoftuar se viktima është gjetur në rrugë dje rreth orës 12, dhe më pas është dërguar në spital me ndihmën e shpejt.

Rreth orës 1 mjeket kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO