Upss! Modelja polake nxjerr “pjeshkën” (Foto) – Lajmi.net
Upss! Modelja polake nxjerr “pjeshkën” (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:57, 11 August 2017
Ajo kurrë nuk ka frikë të tregojë format e saj të modeles.

Dhe Joanna Krupa ka bërë të njëjtën gjë edhe të enjten, kur u nis për darkë në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail.

38-vjeçarja kishte veshur një fustan ngjyrë vjollce, me të cilin zbuloi më shumë se ç’duhej.

Duke dalë nga vetura, bukuroshja polake pësoi një incident, duke treguar të brendshmet e saj të zeza.

Fjalët kyçe: Modelja Polake

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan