Trump bëhet gjysh për herë të nëntë – Lajmi.net
Trump bëhet gjysh për herë të nëntë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:40, 12 September 2017
Eric Trump dhe bashkëshortja e tij Lara kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku.

Foshnja erdhi në jetë sot, dhe quhet Eric “Luke” Trump, lajmin e zbuloi vetë Eric, përmes Twitter-it.

Luka është nipi i nëntë i Presidentit të Amerikës, Donald Trump.

Nëse nuk e keni ditur, Eric është njëri nga djemtë e Donald Trump.

Fjalët kyçe: Donald Trump

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball