Thiago Alcantara nënshkruan me klubin e madh evropian (FOTO) – Lajmi.net
Thiago Alcantara nënshkruan me klubin e madh evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 8:32, 28 April 2017
Thiago Alcantara është i gatshëm ta konfirmojë të ardhmen e tij.

Thiago Alcantara nuk do të largohet nga Bayern Munich.

“Kicker” ka bërë të ditur se mesfushori spanjoll është afër finalizimit të marrëveshjes së re deri më 2021.

Alcantara spekulohej se mund të rikthehet në Barcelonë, përcjell “lajmi.net”.

Por, duket se e ardhmja e tij do të jetë ende në Allianz Arena.

Kampioni i Bundesligës i ka bërë gati kontratën e re deri më 2021. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy