Xhensila Myrtezaj – Lajmi.net

Besi dhe Xhensila urojnë për Krishtlindje me një imazh shumë domethënës

Edhe komediani Bes Kallaku ka ndarë një urim me rastin e Krishtlindjeve....

24 December, 2017Lexo më shumë

Dashuri si kjo! Kështu e priti Xhensila, Besin mbrëmë

Mbrëmë në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, u mbajt finalja e 'Kënga Magjike 2017'....

10 December, 2017Lexo më shumë

Xhensila tregon çka do bënte nëse do ta tradhtonte Besi

Që pas dasmës, Xhensila nuk është shfaqur shumë në ekran, duke shijuar këtë periudhë të bukur në jetën e saj....

3 December, 2017Lexo më shumë