Unai Emery – Lajmi.net

Arsenal shënjestron super mesfushorin argjentinas

Unai Emery duket se ka vendosur për lojtarin që e dëshiron në mesfushë dhe është fjala për Banegan....

20 September, 2018Lexo më shumë

Emery zbulon të vërtetën e raportit me Ozilin

Unai Emery ka sqaruar raportin e tij me mesfushorin e Arsenalit, Mesut Ozil. ...

13 September, 2018Lexo më shumë

Këto janë të rejat nga skuadra e Arsenal para ndeshjes me Cardiff

Arsenal do të luaj në udhëtim te Cardiff ndeshjen e xhiros së katër në Premierligë....

2 September, 2018Lexo më shumë