Trupi – Lajmi.net

52-vjeçarja me fizikun perfekt që e kanë zili edhe 20-vjeçaret (Foto)

Foto të mrekullueshme për të mrekullueshmen Elizabeth Hurley, që në rrjetet sociale tregon linjat e saj perfekte dhe format superseksi me bikini: Kërkoj ndjesë për mungesën e gjatë’ shkruan artistja dhe modelja, e cila ka festuar 52 vjetorin në 10 qershor, në Facebook....

14 July, 2017Lexo më shumë

Sekreti i trupit është tek balanca

Aktorja australiane tashmë e famshme në filmin Ninja Warrior, thotë se nuk e dënon veten kur vjen puna tek dieta....

10 July, 2017Lexo më shumë

Shenjat që ju dërgon trupi kur është i mbushur me toksina dhe baktere

Dëgjojmë vazhdimisht të flitet për toksinat, bakteret apo mikroorganizmat e ndryshëm që jetojnë në trupin tonë, i gjejmë në ushqime apo në ambientin që na rrethon, por rrallëherë e trajtojmë seriozisht këtë temë....

6 July, 2017Lexo më shumë