Eden Hazard – Lajmi.net

Reali merr Hazardin, por ia jep Chelseat një super-futbollist

Reali prej kohësh interesohet për Eden Hazard, ndërsa Chelsea ka shfaqur interesim për Marco Asension....

19 March, 2018Lexo më shumë

Zidane i ‘fiksuar’ me Hazardin, propozon shkëmbimin me yllin e Real Madridit

Lojtari i Chelseat ka një kontratë të vlefshme që parashikon qëndrimin e tij tek Blutë e Londrës edhe për dy vjet e gjysmë. ...

14 March, 2018Lexo më shumë

Eden Hazard zgjedh skuadrën e re

Sipas "Daily Mail", Hazard ka vendosur të ndërrojë ambient dhe po shpreson që në verë të kompletojë kalimin në "Bernabeu"....

6 March, 2018Lexo më shumë