Dieta – Lajmi.net

Dieta e supermetabolizmit, humb peshë në tri faza

Dieta e supermetabolizmit është një sistem ushqyerje për dobësimin. E krijuar nga Haylie Pomroy, nutricioniste, dieta është bërë e famshme falë prezantimit në televizion nga Dr. Oz....

27 May, 2018Lexo më shumë

Dieta që transformoi 23-vjeçaren (Foto)

Një 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti duke ndjekur një dietë me pak karbohidrate dhe shumë yndyra....

27 May, 2018Lexo më shumë

Dietë për të reduktuar barkun

Të kesh një bark të sheshtë e të tonifikuar është një ambicie e madhe për ata që ndjekin një plan ushqimi për të humbur peshë. Edhe pse nuk është e lehtë të arrihet, të humbësh centimetra në çdo pjesë të trupit është çelësi për të patur një trup fantastik....

23 May, 2018Lexo më shumë