Cesc Fabregas – Lajmi.net

Fabregas zbulon emrin e ekipit për sezonin e ri

Cesc Fabregas ka insistuar se do të jetë pjesë e “Blues” edhe në edicionin e ri. ...

28 April, 2018Lexo më shumë

Fabregas tregohet i madh, shikojeni çfarë i bëri Moratas

Cesc Fabregas e qetësoi Alvaro Moratan pas zëvendësimit të tij në ndeshjen ndaj Burnleyt. ...

20 April, 2018Lexo më shumë

Fabregas: Do të jetë katastrofë nëse e bëjmë këtë në “Camp Nou”

“Duhet të shkojmë atje dhe të sulmojmë, pasi është e pamundur të mbrohesh për 90 minuta në Nou Camp, është mision vetëvrasës". ...

20 February, 2018Lexo më shumë