AC Milan – Lajmi.net

“Donnarumma mund të qëndrojë gjithë jetën te Milani”

Agjenti Mino Raiola ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit duke thënë se klienti i tij, Gianluigi Donnarumma, mund të qëndrojë te Milani tërë jetën....

28 May, 2018Lexo më shumë

Fassone injoron UEFA-n, premton 2-3 blerje te Milan

Menjëherë pas mbledhjes së bordit drejtues të Milanit, administratori Marco Fassone provoi të qetësonte tifozët dhe garantoi se projekti i klubit do të vazhdojë pavarësisht masave që priten nga UEFA.Drejtuesi kuqezi premtoi se përforcimet e pritura në merkato nuk do të mungojnë. Madje, ai theksoi se pronarët e klubit do të rrisin kapitalin, jo me 20 por me 40 milionë euro....

25 May, 2018Lexo më shumë

“Bacca do të rikthehet te Milan”

Carlos Bacca do të rikthehet te Milan....

21 May, 2018Lexo më shumë