Stresi habit të gjithë me këto fjalë (Foto) – Lajmi.net
Stresi habit të gjithë me këto fjalë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:33, 16 July 2017
Stresi është ndër personat e shpeshtë që publikon thënie nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundmi ai ka befasuar edhe fansat e tij me një status emocional. Në këtë mbishkrim ai ka folur për dashurinë, sfidat dhe besimin ndaj mediave. Mesa duket ky postim ka një dedikim të veçantë por se për kë bëhet fjalë, nuk e dimë.

Fjalët kyçe: Stresi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble