Premier League – Lajmi.net

Aktuale

U kacafyt me Conten, shikoni “vuajtjet” e Costas (FOTO)

Diego Costa po vuan pasojat e përplasjes me trajnerin Antonio Conte....

16 January, 2017Lexo më shumë

Sanchez tregon mashtrimin që ka bërë te Barcelona (FOTO)

Edhe Alexis Sanchez sa ishte pjesë e Barcelonës, ka dëmtuar thesarin spanjoll me shmangie nga tatimet....

16 January, 2017Lexo më shumë

Shumë yje në formacionin e dështakëve të javës (FOTO)

"Goal" ka publikuar edhe formacionin më të dobët të javës në Premierligë. ...

16 January, 2017Lexo më shumë

Pogba ka bërë diçka të turpshme ndaj Henderson (VIDEO)

Paul Pogba ka bërë një ndërhyrje aspak sportive ndaj Jordan Henderson. ...

16 January, 2017Lexo më shumë

Paul Pogba zbulon një sekret, tregon pse refuzoi Barcën dhe Realin

Paul Pogba ka zbuluar se verën e kaluar ka mundur të transferohet në Real Madrid dhe Barcelonë....

15 January, 2017Lexo më shumë

Përplasja me Mourinhon, Klopp tregon se çka ndodhi

Edhe Jurgen Klopp ka folur për incidentin që pati me Jose Mourinhon në derbin Manchester United 1:1 Liverpool....

15 January, 2017Lexo më shumë

A e dini cila është skuadra e vetme pa humbje në pesë ligat kryesore? (FOTO)

Hoffenheim mund të konsiderohet befasia e futbollit evropian këtë edicion....

15 January, 2017Lexo më shumë

Mourinho: Përleshja me Kloppin, ja çfarë ndodhi

Jose Mourinho dhe Jurgen Klopp patën një përplasje të nxehtë në derbin Manchester United – Liverpool....

15 January, 2017Lexo më shumë

Momenti kryesor i derbit, përplasja e Mourinhos me Kloppin (VIDEO)

Kryendeshja Manchester United – Liverpool dhuroi momente sa emocionuese aq edhe tensione....

15 January, 2017Lexo më shumë

Mourinho flet pas barazimit me Liverpoolin

Jose Mourinho ka deklaruar se Manchester Unitedi e pranon rezultatin 1:1 me Liverpoolin, edhe pse nuk luftuan për këtë rezultat....

15 January, 2017Lexo më shumë

United – Liverpool, befasi në vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Manchester United dhe Liverpool kanë luajtur barazim 1:1 në derbin e javës së Premierligës....

15 January, 2017Lexo më shumë

Kështu duket tani renditja në Premierligë (FOTO)

Janë kompletuar ndeshjet e xhiros së 21-të të Premierligës....

15 January, 2017Lexo më shumë

S’ka fitues në derbin e madh anglez (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic i ka siguruar Manchester Unitedit një pikë në derbin ndaj Liverpoolit....

15 January, 2017Lexo më shumë

Ibrahimovic “çon peshë” ‘Old Traffordin’ me këtë gol të bukur (VIDEO)

Ibrahimovic me një gol të bukur ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin mes Unitedit dhe Liverpoolit....

15 January, 2017Lexo më shumë

Terry “provokon” Cityn pas humbjes nga Evertoni (VIDEO)

Manchester City pësoi humbje të thellë 4:0 nga Evertoni në Premierligë. Kjo humbje i ka shkuar përshtati shumë skuadrës së Chelsea. Këtë e dëshmon edhe “provokimi” i John Terryt në rrjetet sociale, që e cilëson këtë humbje të rivalëve si diçka të jashtëzakonshme....

15 January, 2017Lexo më shumë

Guardiola flet pas humbjes turpëruese nga Evertoni

Pep Guardiola ka folur pas humbjes 4:0 nga Evertoni në Premierligë....

15 January, 2017Lexo më shumë

Këtë fotografi të Guardiolas, nuk do të donte ta shikonte asnjë tifoz i futbollit

Pep Guardiola ka pësuar njërën nga humbjet më të thella në karrierën e tij....

15 January, 2017Lexo më shumë

United – Liverpool, rezultat befasues pas pjesës së parë (VIDEO)

Liverpoolit i ka takuar pjesa e parë e derbit me Manchester Unitedit. Me një gol të shënuar nga penalltia nga Milner, ‘The Reds’ shkuan në pushim prej 1:0....

15 January, 2017Lexo më shumë

Pogba shkakton penallti qesharake në derbi (VIDEO)

Paul Pogba ka shkaktuar penallti interesante në derbin Manchester United – Liverpool, të cilën në gol e shndërroi Milner....

15 January, 2017Lexo më shumë

Penallti në ndeshjen Unitedi – Liverpool, çfarë ndodhi? (VIDEO)

Liverpooli ka kaluar në penallti ndaj Manchester Unitedit, duke shënuar nga penalltia me anë të Milner....

15 January, 2017Lexo më shumë

I pafat Ibrahimovic, ja çfarë ka humbur (VIDEO)

Manchester Unitedi ka mundur lehtë të kalonte në epërsi ndaj Liverpoolit, po të ishte më me fat Zlatan Ibrahimovic....

15 January, 2017Lexo më shumë

Pse Unitedi “lutet” që sot Martial të mos i shënojë Liverpoolit?

Manchester United nga ora 17:00 në ‘Old Trafford’ pret Liverpoolin....

15 January, 2017Lexo më shumë

Premierliga “arrë e fortë” për Guardiolan, turpërohet edhe nga Evertoni (VIDEO)

Evertoni i ka dhënë leksion Manchester Cityt të Pep Guardiolas....

15 January, 2017Lexo më shumë

E tepërt, Evertoni turpëron Cityn me këtë gol (VIDEO)

Evertoni ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Manchester Cityt, për 3:0....

15 January, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Manchester United – Liverpool

Në ‘Old Trafford’ duke filluar nga ora 17:00, zhvillohet derbi më i madh anglez, Manchester Unitedit dhe Liverpoolit....

15 January, 2017Lexo më shumë

Ranieri-Kante, shikoni çfarë ka ndodhur dje para ndeshjes (VIDEO)

Claudio Ranieri e ka përshëndetur në mënyrë interesante N'Golo Kanten para ndeshjes së djeshme mes Leicester Cityt dhe Chelseat. ...

15 January, 2017Lexo më shumë

Everton – Man City, formacionet zyrtare

Everton dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes, ...

15 January, 2017Lexo më shumë

Calhanoglu ia kthen përgjigjen Chelseat

Futbollisti turk, Hakan Calhanoglu, nuk e ka ndërmend të largohet nga Bayer Leverkusen. ...

15 January, 2017Lexo më shumë

Man Utd-Liverpool, lajm i madh para ndeshjes (FOTO)

Lajm i jashtëzakonshëm për Liverpoolin para ndeshjes me Manchester Unitedin. ...

15 January, 2017Lexo më shumë

Kina e “shokon” me ofertë yllin e Unitedit (FOTO)

Skuadrat e futbollit të Kinës vazhdojnë të “peshkojnë” futbollistë në futbollin evropian, veçanërisht në Premierligë....

14 January, 2017Lexo më shumë

Statistikat mbresëlënëse të Mustafit te Arsenali (FOTO)

Statistikat e Shkodran Mustafit te Arsenali vazhdojnë të jenë të jashtëzakonshme....

14 January, 2017Lexo më shumë

Chelsea demolon Leicesterin (VIDEO)

Chelsea është rikthyer fuqishëm te fitorja....

14 January, 2017Lexo më shumë

Chelsea shënon golin e sezonit ndaj Leicesterit (VIDEO)

Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Leicesterit, për 0:3, me anë të Pedros....

14 January, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Costa zbulon klubin ku dëshiron të luaj

Diego Costa se ka ndërmend transferimin në Superligën e Kinës, pavarësisht problemeve që ka pasur së fundi me trajnerin Antonio Conte....

14 January, 2017Lexo më shumë

Sunderland – Stoke, notë e mirë për Shaqirin, shumë e dobët për Januzajn

Stoke e Xherdan Shaqirit ka mposhtur 1:3 në udhëtim Sunderlandin e Adnan Januzajt, në kuadër të xhiros së 21-të të Premierligës....

14 January, 2017Lexo më shumë

Gol i hershëm në derbin Leicester – Chelsea (VIDEO)

Chelsea me një gol të Alonsos në minutën e 6’-të ka kaluar në epërsi ndaj Leicester Cityt....

14 January, 2017Lexo më shumë

Swansea – Arsenal, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Arsenali ka shënuar fitore të thellë ndaj Swansea Cityt me rezultat 0:4...

14 January, 2017Lexo më shumë

Andy Caroll shënon golin e karrierës (VIDEO)

Andy Caroll ka shënuar golin e karrierës në fitoren 3:0 të West Hamit ndaj Crystal Palace....

14 January, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Leicester – Chelsea

Liderët e Premierligës, Chelsea, janë mysafirë të Leicesterit....

14 January, 2017Lexo më shumë

Çfarë po ndodh, tjetër autogol në ndeshjen Swansea – Arsenal (VIDEO)

Arsenali ka shënuar edhe golin e tretë, pas një tjetër autogoli të shënuar nga skuadra e Swansea....

14 January, 2017Lexo më shumë

Swansea – Arsenal, shënohet autogol qesharak (VIDEO)

Arsenali ka dyfishuar epërsinë ndaj Swansea, me autogolin e shënuar nga Cork....

14 January, 2017Lexo më shumë

Sturridge, a e ke seriozisht?

Daniel Sturridge beson se është sulmuesi më i mirë te Liverpooli....

14 January, 2017Lexo më shumë

Januzaj – Shaqiri, e pabesueshme çfarë ndodhi në pjesën e parë (FOTO)

Stoke e Xherdan Shaqirit po mposht 1:3 Sunderlandin e Adnan Januazjt pas pjesës së parë në ‘Stadium of Light’. Dy futbollistët me prejardhje nga Kosova, nuk janë përfshirë në aksionet tek golat e skuadrave të tyre....

14 January, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Mos e gjykoni nga jashtë këtë shtëpi 135 vjeçare, ja si duket brenda
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool