Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

Zambrotta: Juventus – Barcelona, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinale (FOTO)

Gianluca Zambrotta ka parashikuar duelin mes Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

18 March, 2017Lexo më shumë

Chiellini – Suarez, ja çfarë do të mbajë në gojë sulmuesi i Barcelonës (FOTO)

Artisti italian Valerio Marini ka pasqyruar me një karikaturë duelin e ardhshëm mes Giorgio Chiellinit dhe Luis Suarezit duke e paraqitur sulmuesin e Barcelonës me maskë në gojë për të mos e kafshuar prapë mbrojtësin e Juventusit. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

ZYRTARE: Futbollisti i madh mungon në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO)

Një futbollist i madh do të mungojë në ndeshjen e parë mes Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

18 March, 2017Lexo më shumë

Lajm shumë i keq për Barcelonën pas shortit në Ligën e Kampionëve

Barcelona ka marrë një lajm të keq nga Juventus pas shortit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

18 March, 2017Lexo më shumë

S’ka luajtur kurrë futboll, por “shkollë” të futbollit i dha Guardiolas

Monaco është befasia më e bukur e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Jo vetëm për faktin që arriti të eliminojë Manchester Cityn, por edhe për shkak të lojës spektakolare që dhuron....

17 March, 2017Lexo më shumë

‘Goal.com’ vjen me karikaturën e vitit (FOTO)

Shorti i Ligës së Kampionëve i ka mundësuar ‘Goal.com’ që të bëjë një nga karikaturat më interesante të muajve të fundit, ku janë përfshirë dueli Ancelotti – Zidane, Suarez – Chiellni, Messi – Higuain, e përballjet me të kaluarën për Alonson dhe Alvesin....

17 March, 2017Lexo më shumë

Juventus – Barcelona, vjen reagimi i “çmendur” i Dani Alvesit (VIDEO)

Dani Alves me një video emocionuese e interesante ka reaguar për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, mes Juventusit dhe Barcelonës....

17 March, 2017Lexo më shumë

Matthaus: Bayerni skuadër më e fortë se Reali

Legjenda e futbollit gjerman, Lothar Matthaus, beson se Bayern Munich është skuadër më e mirë se Real Madrid....

17 March, 2017Lexo më shumë

Ndeshja kundër Barcelonës, a ju kujtohet çfarë tha para shortit Dani Alves?

Shorti i Ligës së Kampionëve nuk ka qenë i mirëseardhur aspak për mbrojtësin Dani Alves....

17 March, 2017Lexo më shumë

Mourinho godet futbollin anglez

Jose Mourinho ka folur për dështimet e skuadrave angleze në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

“Topat e nxehtë” në shortin e L.K, reagon Zidane

“Topat e nxehtë” dhe kurdisjet e shortit të Ligës së Kampionëve, kanë qenë tema jo pak të përfolura në mediet e huaja....

17 March, 2017Lexo më shumë

Real Madrid: Ndeshja me Bayernin, gjëja më e keqe që ka mundur të na ndodh

Drejtori i Real Madridit, Emilio Butragueno, ka komentuar përballjen e skuadrës së tij me Bayer Munich, në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Iniesta: Kjo e pret Juventusin kundër Barcelonës

Andres Iniesta ka folur për ballafaqimin me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Leicester City ‘shpëtoi’ nga Real Madrid e Barcelona (FOTO)

Atletico Madrid nuk është mposhtur kurrë në shtëpi në ndeshje të Ligës së Kampionëve nga një kundërshtar anglez. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

UEFA zgjedh formacionin më të mirë nga Liga e Kampionëve (FOTO)

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë pas dueleve që përcaktuan çerekfinalistët në Ligën e Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Nedved ka një lajm të keq për Barcelonën

Nënkryetari i Juventusit, Pavel Nedved ka një lajm të keq për Barcelonën....

17 March, 2017Lexo më shumë

Alaba ia bën ‘bajat’ Realit pas shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO)

David Alaba nuk ka aspak frikë nga ballafaqimi me Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Zidane: Real – Bayern, ky ekip do të kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për duelin me Bayern Munichun në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Real Madrid – Bayern Munich, ky ekip e fitoi ndeshjen e fundit (VIDEO)

Real Madrid dhe Bayern Munich janë takuar për herë të fundit në miqësoren në New Jersey më 4 gusht të vitit të kaluar. Danilo realizoi golin e vetëm në fitoren e “Los Blancos” me rezultat 1:0. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Dybala kërcënon Messin dhe Barcelonën (FOTO)

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala nuk ka frikë nga dueli me Barcelonën në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Fantastike kjo që do të ndodhë në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO)

Juventus dhe Barcelona kanë një bilanc fantastik para duelit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Ancelotti zbulon çfarë do të bëjë kundër Real Madridit

Carlo Ancelotti beson se Bayern Munich ka fuqi për ta eliminuar Real Madridin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Juventus – Barcelona, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit në çerekfinale (VIDEO)

Në sezonin 2002/2003, Juventus dhe Barcelona janë takuar në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Dy duelet u mbyllën 1:1 por në vazhdime të takimit në Camp Nou goli i Marcelo Zalayetas e kualifikoi ekipin italian në gjysmëfinale. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

UEFA cakton orarin e ndeshjeve çerekfinale nga Liga e Kampionëve (FOTO)

UEFA ka publikuar orarin e dueleve çerekfinale nga Liga e Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

UEFA cakton shortin e çerekfinales në Europa League (FOTO)

UEFA ka tëhequr shortin e çerekfinales në Europa League. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Lajm i keq për Real Madridin pas shortit kundër Bayern Munichut

Real Madrid ka marrë një lajm të keq pas shortit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Hummels ka një mesazh për Cristiano Ronaldon (FOTO)

Qendërmbrojtësi i Bayern Munichut, Mats Hummels nuk ka frikë nga dueli me Real Madridin dhe Cristiano Ronaldon në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Real Madrid – Bayern Munich, kush ka më shumë fitore në 22 ndeshje?

Në këto ndeshje Reali ka shënuar 31 gola, derisa Bayerni ka shënuar 33....

17 March, 2017Lexo më shumë

Juventus – Barcelona, kush ka fituar më shumë ndeshje?

Juventus dhe Barcelona është një prej dueleve më të forta në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Kush me kë do të takohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve?

UEFA ka caktuar çiftet e çerekfinales. Por, kush me kë do të takohet në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve?...

17 March, 2017Lexo më shumë

Bayern Munich kundër Real Madridit, Juventus – Barcelona (VIDEO)

UEFA është gati për shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Monaco dhe Leicester City janë në garë. ...

17 March, 2017Lexo më shumë

Iniesta zbulon emrat e ekipeve me të cilat nuk dëshiron të takohet në Ligën e Kampionëve

Mesfushori i Barcelonës, Andres Ineista nuk dëshiron të takohet me skuadrat spanjolle në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kërkojnë …. (FOTO)

Real Madrid, Atletico Madrid e Barcelona e kanë të njëjtën preferencë për shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Tifozët e Real Madridit nuk e duan këtë kundërshtar në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Tifozët e Real Madridit kanë një kërkesë të veçantë për shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve....

17 March, 2017Lexo më shumë

Në çfarë ore fillon shorti i çerekfinales në Ligën e Kampionëve?

Pas përfundimit të ndeshjeve të mesjavës që i kompletuan emrat e skuadrave çerekfinaliste, tani është koha e shortit...

17 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona s’e ka më as posedimin, ja cila skuadër sundon në Ligën e Kampionëve (FOTO)

Të mbash topin në Champions, jo domosdoshmërisht është rruga e vetme për të pasur sukses. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Barcelona-Real Madrid, lajm i pabesueshëm nga shorti i Ligës së Kampionëve (FOTO)

Tifozët e Barcelonës e duan Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

“Dua të takohemi me Leicesterin dhe të hakmerrem për Ranierin” (FOTO)

Qendërmbrojtësi i Monacos, Andrea Raggi ka një arsye pse dëshiron të takohen me Leicester Cityn në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve....

16 March, 2017Lexo më shumë

Ronaldo dhe Real Madrid zgjedhin kundërshtarin në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Cristiano Ronaldo me shokë shpresojnë se do të caktohen si kundërshtar i Leicester Cityt....

16 March, 2017Lexo më shumë

Formacioni më i mirë i javës nga Liga e Kampionëve (FOTO)

Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të 1/8’së finaleve në Ligën e Kampionëve. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Zidane: Nuk e dua këtë ekip në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befasuar me deklaratën e tij. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Bastoret ‘shpallin’ fituesin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Bastoret më të mëdha evropiane favorizojnë Barcelonën për të triumfuar në Ligën e Kampionëve, përcjell "lajmi.net". Bayern Munich dhe Real Madrid kompletojnë tri pozitat e para, para Juventusit. ...

16 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3