“Shkodrania” e ‘O sa mirë’ nudo në filmin e ri?! (Foto) – Lajmi.net
“Shkodrania” e ‘O sa mirë’ nudo në filmin e ri?! (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:59, 13 September 2017
E njohur u bë falë rolin në serialin vendor ‘O sa mirë’.

Por, Linda Jarani pas kësaj serie mori pjesë edhe në disa projekte tjera kinematografike, shkruan lajmi.net

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e filmit të metrazhit të shkurtë të titulluar ‘Faith’ me regji të regjisores Jehona Berisha.

Në Instagram aktorja ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me aktorët Gojart Kqikun dhe Daniela Markaj, që do jenë pjesë e këtij filmi po ashtu.

Në foto, që të tre aktorët shihen të zhveshur në pjesën e lartë dhe jepej përshtypja sikur ata janë nudo tërësisht.

Por nëse do ketë ndonjë gjë të tillë, do e shohim pas premierës së filmit./Lajmi.net/

“Faith” #shortfilm🎥 by @jehonaberishaa

A post shared by Actress (@lindajarani) on

Fjalët kyçe: Faith, Filmi, Gojart Kqiku, Shkodriania

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper