Shenja të besueshme që një mashkulli ju simpatizon – Lajmi.net
Shenja të besueshme që një mashkulli ju simpatizon
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:14, 4 May 2017
Për të gjetur se çfarë mendon një mashkull rreth teje, ju nuk keni pse ta pyesni atë në mënyrë të drejtpërdrejt.

Mundohuni të vini re këto shenja që janë treguar më poshtë për të parë nësë mashkulli që keni në krah është ai i duhuri.

1.Në praninë tuaj dora e tij rri gjith kohën duke prekur flokët.

2.Për të demostruar forcën që e karakterizon ai i vendos duart pranë belit të tij.

Mundohet të zërë sa më shumë kohë.

Ju prezanton me shoqërinë më të afërt.

Mundohet gjithmonë t’ju bëj për të qeshur.

Ju kopjon qëndrimin tuaj.

Fjalët kyçe: Femra, mashkullif, simpatia

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion